Štědrý dvůr Petrovice u Rakovníka

Štědrý dvůr

Nezmaři – koncert k 45.. výročí kapely

301 Tuto událost si zobrazilo 301 lidí.

Venkovní koncert pod širým nebem v uzavřeném historickém statku. Pokud by nám nepřáli počasí tak se přesuneme do obrovské stodoly – takže se hraje za každého počasí.

Folková skupina NEZMAŘI byla založena počátkem roku 1978 čtyřmi “otci zakladateli” Pavlem Zajícem, Zdeňkem Hejkrlíkem, Zdeňkem Svobodou a Lubošem Hrdličkou, původně jako scénická kapela Divadla dramatických textů s půvabnou zkratkou DDT, působícím pod ochrannými křídly Jihočeského divadla.

NEZMAŘI se však brzy osamostatnili a začali se zúčastňovat různých přehlídek, vesměs úspěšně.

Skupina NEZMAŘI je charakteristická vícehlasým vokálem s doprovodem akustických nástrojů. Její repertoár tvoří převážně vlastní písně ale i světová folková klasika. Každoročně odehrají přes sto koncertních vystoupení po celé ČR a Slovensku. Mají stálé publikum ve všech větších městech republiky. Za léta aktivního koncertování posbírali všechna ocenění, která se v tomto žánru udělují. Kromě plzeňských Port jsou také držiteli dvou Zlatých klíčů. Tato prestižní cena se uděluje pro nejlepší skupinu roku v kategorii Folk&Country.

Additional Details

Cena vstupenky - 260

Chcete-li se zaregistrovat pro tuto akci, navštivte následující adresu URL: https://stedrydvur.cz/vstupenka/nezmari-koncert-k-45-vyroci-kapely/ →

 

Datum a čas

21.07.2023 @ 19:30 pro
21.07.2023
 

Typy událostí

Sdílet s přáteli